Slate 2.0 Zobacz pełną kolekcję

SLATE 2.0 GRAPHITE SATIN 59,4X59,4 G1

Nazwa kolekcji Slate 2.0
Kod katalogowy NT007-016-1
 
Przeznaczenie Na zewnątrz
Rodzaj płytki Podłogowa
Format produktu 59,4 x 59,4
Grubość 20 mm
Rodzaj powierzchni Matowa
Klasa plamienia 5 Odporność na powstawanie plam zależy od mikrostruktury powierzchni wierzchniej płytki. Im wyższa jest porowatość powierzchni, tym większe ryzyko, że zabrudzenia przenikną do głębszych warstw i nie uda się ich usunąć. Klasę plamienia zgodnie z normą EN ISO 10 545-14 określa się na skali od 1 do 5. Klasie 5 odpowiadają płytki, z których najłatwiej pozbyć się zabrudzeń a klasie 1 płytki, z których zabrudzeń nie można usunąć.
Klasa antypoślizgowości R10 Niektóre miejsca, np. tarasy, schody, wymagają zastosowania płytek o właściwościach przeciwpoślizgowych. Informuje o nich współczynnik R: im wyższy, tym większe właściwości antypoślizgowe. Antypoślizgowość oznaczona jest od R9 do R13. Najwyższe właściwości posiadają płytki o powierzchni strukturalnej.
Klasa antypoślizgowości (Bosa stopa) A Parametr antypoślizgowości „Bosa stopa” określa przyczepność bosej stopy do podłoża. Wartość parametru, definiowaną zgodnie z normą DIN 51097 w 3 klasach: A, B i C, sprawdza się przez badanie pod jakim kątem człowiek nie może bezpiecznie użytkować posadzki. Im wyższy kąt, tym wyższe właściwości antypoślizgowe płytki. Płytki w klasie A charakteryzuje kąt poślizgu w przedziale 12÷18°, płytki oznaczone klasą B posiadają kąt poślizgu 18÷24°, a dla płytek klasy C krytyczny kąt poślizgu wynosi powyżej 24°. Płytki o najwyższej klasie C można używać nawet na schodach prowadzących do basenu lub znajdujących się pod wodą.
Zastosowanie Ogród/Tereny zielone, Taras/Patio
 
Sposób pakowania Waga kartonu 43.7 kg
 
 
 
Cena 169 zł/m2
 
pobierz katalog

Katalogi do pobrania