O Grand Concrete

Grand Concrete to gresy inspirowane betonem architektonicznym.

Beton to materiał stosowany od wieków w architekturze, można podziwiać go w przestrzeni publicznej, wytycza ścieżki komunikacyjne, schody, pojawiał się też w przedmiotach codziennego użytku. Dzięki jego plastyczności i możliwościom aranżacyjnym na stałe już trafił do wnętrz, stał się modny i jest ulubionym materiałem wykorzystywanym przez architektów i projektantów. Stanowi jeden z najczęściej wykorzystywanych motywów we współczesnych wnętrzach.
 

Rozwiń

Aranżacje

Beton już od kilku lat stanowi jeden z podstawowych elementów nowoczesnego wystroju wnętrz. I choć historia jego użycia w budownictwie jest długa, to okazał się powiewem świeżości w stosunku do nieposkromionych i często przejaskrawionych pomieszczeń w tradycyjnym stylu. Stosowane głównie w przypadku minimalistycznych aranżacji betonowe płytki podłogowe, przypadną do gustu tym, którzy chcą wprowadzić nową jakość do swojego mieszkania. Utrzymana w grafitowych odcieniach kolekcja Grand Concrete to rozwiązanie idealnie wpisujące się w wystrój nowoczesnego, eleganckiego salonu z aneksem kuchennym. Modny materiał świetnie spisze się nie tylko na podłodze, ale również ścianach. Trwałość kafli sprawia, że są one nie tylko stylowe, ale również niezwykle funkcjonalne.

Grava

Grava to interpretacja betonu w odcieniach od złamanej bieli poprzez szarości aż po ciemny grafit. W zależności od wyobraźni projektanta może nadać wnętrzu surowego, loftowego lub zupełnie odmiennego klasycznego charakteru.

Grava

Delikatny wzór upływającego czasu, naturalne zarysowania i skala odcieni oraz zróżnicowane formaty umożliwiają stworzenie wyjątkowego rysunku podłóg i ścian do różnorodnych wnętrz, taka jest właśnie kolekcja Grava.

Quenos

Quenos to beton o delikatnym, stonowanym designie, pasujący do każdego wnętrza. Różnorodność formatów to sposób na niebanalne aranżacje ścian i podłóg pomieszczeń w całym domu.

Sortuj po kolekcji
Grava
Quenos

Produkty

Sortuj po kolekcji
Grava
Quenos
Grava
White
White

Grava
Light Grey
Light Grey

Grava
Grey
Grey

Grava
Graphite
Graphite

Quenos
White
White

Quenos
Light grey
Light grey

Quenos
Grey
Grey

Quenos
Graphite
Graphite

Gdzie kupić

Wymiary

Grava
Quenos

Układy

Grava
Quenos

Dlaczego gres?

perfekcyjne odwzorowanie motywów natury i świata
do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz
tonalność (różne tony i warianty wzoru płytek w obrębie kolekcji)
przystosowany do ogrzewania podłogowego
rektyfikacja (dokładnie docięte brzegi płytek, co pozwala na zastosowanie fugi 2 mm)

Katalog Grand Concept

Jeśli marzy Ci się nowoczesne wnętrze inspirowane betonem pobierz nasz katalog Grand Concept.

Znajdziesz w nim piękne i nowoczesne gresy odwzorowujące kolory i motywy ziemi i świata. Kamień i beton zdominowały większość współczesnych projektów. Płytki inspirowane naturą umożliwiają efektywne aranżacje różnych powierzchni – nie tylko podłóg, ale też ścian w sypialni, kuchni, powierzchni wokół kominka, a nawet frontów wyspy kuchennej.

Inspiracje

Szukasz więcej pomysłów na piękne wnętrza? Daj się oczarować gresom inspirowanym drewnem i kamieniem.

Grand wood - gresy jak drewno

Grand Stone – gresy o strukturze kamienia

Poznaj Grand Wood Poznaj Grand Stone
Rozwiń