O Grand Stone

Kamień to szlachetny i elegancki materiał wykończeniowy, który pomoże nadać każdemu wnętrzu wyjątkowy charakter. Jego różnorodność pozwala na idealne dopasowanie go do naszych indywidualnych potrzeb, a jego piękno nie przemija. Kolekcje płytek Opoczno wchodzące w skład segmentu GRAND STONE odwołują się do naturalnego kamienia w sposób szczególny, zgodny z zasadą twórczego odwzorowywania. Z nawiązania zarówno do rysunku, jak i do barwy tego naturalnego surowca powstała propozycja dla zwolenników klasycznie urządzonych przestrzeni, pragnących odnaleźć we wnętrzu ponadczasową estetykę i styl.
 

Rozwiń

Aranżacje

Kamień to klasyka w świecie projektowania wnętrz. To materiał, który świetnie komponuje się z innymi naturalnymi elementami – w połączeniu z drewnianym wyposażeniem potrafi stworzyć elegancką i przytulną kreację. Jednocześnie można go zastosować w nowoczesnych i luksusowych wnętrzach. Ta dwoistość sprawia, że płytki ceramiczne z serii Grand Stone będą wyjątkowym elementem salonu, sypialni, czy łazienki niezależnie od rodzaju aranżacji. Częścią tej wyjątkowej serii jest marmur. Marmurowy wzór świetnie zaprezentuje się zarówno w minimalistycznej sypialni, jak i salonie w stylu retro. Ponadto płytki można stosować również do wykończenia ścian, blatów oraz łazienek. Nie wiesz, jakie płytki do salonu, sypialni lub łazienki wybrać? A może szukasz ciekawych płytek ceramicznych do kuchni? Kolekcje Opoczno z serii Grand Stone idealnie wpasuje się w indywidualne potrzeby.

Newstone

Newstone to kamień o wyraźnym, mocnym rysunku z niewielkimi kamyczkami wtopionymi w jego strukturę. Niejednolity z wyraźnymi kontrastami. Powierzchnia na ścianie lub podłodze ułożona z różnych formatów wygląda niezwykle.

Calacatta Marble

Calacatta Gold Polished to biały marmur ze złotym użyłowieniem. Idealny do reprezentacyjnych, klasycznych wnętrz.

Calacatta Marble

Calacatta Marble Matt - gres inspirowany białym matowym marmurem.

Calacatta Marble

Calacatta Marble to niemalże idealnie biały, klasyczny marmur o szarych żyłach. Sprawdzi się w większych łazienkach i na dużych powierzchniach komercyjnych.

Calacatta Marble

Calacatta Gold Matt to biały marmur ze złotym użyłowieniem w wersji matowej.

Royal Black

Royal Black to czarny marmur ze złotymi i białymi żyłami. To gorący trend i unikatowa propozycja marki Opoczno wśród polskich producentów. Wykorzystany jako akcent we wnętrzu nadaje mu stylu i oryginalności.

Lake Stone

Lake Stone to nietypowy szary marmur z białym i ciemnoszarym użyłowieniem. Oryginalny odcień płyt o różnorodnym formacie pozwala na kreowanie inspirujących wnętrz.

Lake Stone

Lake Stone Matt w wersji matowej.

Sortuj po kolekcji
Newstone
Calacatta Marble
Royal Black
Lake Stone

Produkty

Sortuj po kolekcji
Newstone
Calacatta Marble
Royal Black
Lake Stone
Newstone
White
White

Newstone White

Newstone
Light Grey
Light Grey

Newstone Light Grey

Newstone
Grey
Grey

Newstone Grey

Newstone
Graphite
Graphite

Newstone Graphite

Calacatta Marble

Calacatta Marble

Royal Black

Lake Stone

Lake Stone

Gdzie kupić

Wymiary

Calacatta Marble
Lake Stone
Newstone
Royal Black

Układy

Calacatta Marble
Lake Stone
Newstone
Royal Black

Dlaczego gres?

perfekcyjne odwzorowanie motywów natury i świata
do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz
tonalność (różne tony i warianty wzoru płytek w obrębie kolekcji)
przystosowany do ogrzewania podłogowego
rektyfikacja (dokładnie docięte brzegi płytek, co pozwala na zastosowanie fugi 2 mm)

Pobierz katalog Grand Concept

Zajrzyj do katalogu, w którym znajdziesz kolekcje z serii Grand Concept, które w perfekcyjny sposób odwzorowują piękno szlachetnego kamienia - Grand Stone, surowego betonu - Grand Concrete i spokojnych kolorów ziemi - Grand Colours.

Inspiracje

Szukasz więcej pomysłów na piękne wnętrza? Daj się oczarować gresom o strukturze drewna i betonu.

Grand wood - gresy jak drewno

Grand Concrete – gresy o strukturze betonu

Poznaj Grand Wood Poznaj Grand Concrete
Rozwiń