O Grand Stone

Kamień to szlachetny i elegancki materiał wykończeniowy, który pomoże nadać każdemu wnętrzu wyjątkowy charakter. Jego różnorodność pozwala na idealne dopasowanie go do naszych indywidualnych potrzeb, a jego piękno nie przemija. Kolekcje płytek Opoczno wchodzące w skład segmentu GRAND STONE odwołują się do naturalnego kamienia w sposób szczególny, zgodny z zasadą twórczego odwzorowywania. Z nawiązania zarówno do rysunku, jak i do barwy tego naturalnego surowca powstała propozycja dla zwolenników klasycznie urządzonych przestrzeni, pragnących odnaleźć we wnętrzu ponadczasową estetykę i styl.
 

Rozwiń

Aranżacje

Kamień to klasyka w świecie projektowania wnętrz. To materiał, który świetnie komponuje się z innymi naturalnymi elementami – w połączeniu z drewnianym wyposażeniem potrafi stworzyć elegancką i przytulną kreację. Jednocześnie można go zastosować w nowoczesnych i luksusowych wnętrzach. Ta dwoistość sprawia, że płytki ceramiczne z serii Grand Stone będą wyjątkowym elementem salonu, sypialni, czy łazienki niezależnie od rodzaju aranżacji. Częścią tej wyjątkowej serii jest marmur. Marmurowy wzór świetnie zaprezentuje się zarówno w minimalistycznej sypialni, jak i salonie w stylu retro. Ponadto płytki można stosować również do wykończenia ścian, blatów oraz łazienek. Nie wiesz, jakie płytki do salonu, sypialni lub łazienki wybrać? A może szukasz ciekawych płytek ceramicznych do kuchni? Kolekcje Opoczno z serii Grand Stone idealnie wpasuje się w indywidualne potrzeby.

Produkty

Sortuj po kolekcji
Newstone
Calacatta Marble
Royal Black
Lake Stone
Newstone
White
White

Newstone White

Newstone
Light Grey
Light Grey

Newstone Light Grey

Newstone
Grey
Grey

Newstone Grey

Newstone
Graphite
Graphite

Newstone Graphite

Calacatta Marble

Calacatta Marble

Royal Black

Lake Stone

Lake Stone

Gdzie kupić

Wymiary

Calacatta Marble
Lake Stone
Newstone
Royal Black

Układy

Calacatta Marble
Lake Stone
Newstone
Royal Black

Dlaczego gres?

perfekcyjne odwzorowanie motywów natury i świata
do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz
tonalność (różne tony i warianty wzoru płytek w obrębie kolekcji)
przystosowany do ogrzewania podłogowego
rektyfikacja (dokładnie docięte brzegi płytek, co pozwala na zastosowanie fugi 2 mm)

Pobierz katalog Grand Concept

Zajrzyj do katalogu, w którym znajdziesz kolekcje z serii Grand Concept, które w perfekcyjny sposób odwzorowują piękno szlachetnego kamienia - Grand Stone, surowego betonu - Grand Concrete i spokojnych kolorów ziemi - Grand Colours.

Inspiracje

Szukasz więcej pomysłów na piękne wnętrza? Daj się oczarować gresom o strukturze drewna i betonu.

Grand wood - gresy jak drewno

Grand Concrete – gresy o strukturze betonu

Poznaj Grand Wood Poznaj Grand Concrete
Rozwiń