O Grand Wood

Deski gresowe marki Opoczno z kolekcji Grand Wood czerpią wszystko, co najlepsze, z piękna otaczającej nas natury. Idealne odwzorowanie kolorystyki, faktury oraz usłojenia drewna sprawia, że mamy do czynienia z produktem wyjątkowym pod względem estetycznym, który wnosi do wnętrz harmonię, spokój oraz ciepło domowego ogniska. Jednocześnie jest to rozwiązanie niezwykle trwałe i nad wyraz funkcjonalne. Dzięki temu połączeniu, oferowane przez markę Opoczno płytki Grand Wood idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu, w którym zechcemy je wykorzystać.

Wykorzystanie gresów Grand Wood inspirowanych naturalnym drewnem stanowi doskonały sposób, aby nadać pomieszczeniom szczególny charakter niezależnie od wybranego stylu aranżacji wnętrz. Gresy mogą być stosowane nie tylko na podłogach – jeśli ułożymy je na ścianach, możemy stworzyć wyjątkowo dekoracyjny efekt, a tak zaaranżowane przestrzenie będą nie tylko piękne, ale i klimatyczne.
 

Rozwiń

Natural

Kolekcja Grand Wood to klasyka, która sprawdzi się właściwie w każdym wnętrzu. Płytki drewnopodobne można z powodzeniem wykorzystać w łazience, której dodadzą elegancji, w salonie, w którym będą świetnym zamiennikiem tradycyjnego drewna, a nawet w kuchni, która stanie się ciepła i przytulna. Płytki ścienne i podłogowe z serii Grand Wood to doskonała alternatywa dla drewna, z powodzeniem zastąpi też parkiet – te naturalne materiały są trudniejsze w utrzymaniu i bardziej wymagające. Gres drewnopodobny o formacie klasycznej deski jest zdecydowanie odporniejszy i bardziej uniwersalny. Pomieszczenia urządzone z jego wykorzystaniem stają się szykowne, wysmakowane i gustowne. Inspiracja naturą i prostota rozwiązań czynią z tych płytek uniwersalne i ciekawe rozwiązanie dla wszystkich fanów klasyki i naturalnych motywów.

Produkty

Każda z trzech kolekcji Grand Wood: Natural, Prime i Rustic występuje w 5 kolorach. Z kolei poszczególne płytki mogą różnić się wzorem tak, aby jak najlepiej odzwierciedlić naturę. Zobacz jak może wyglądać Twoja podłoga w danym odcieniu. 

Sortuj po kolekcji
Natural
Prime
Rustic
Natural
Beige
Beige

Beige

Natural
Cold Brown
Cold Brown

Cold Brown

Natural
Cream
Cream

Drewno to jeden z najpopularniejszych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Kojarzy się z ciepłem i rodzinnym, przytulnym klimatem.

Cream

Natural
Sand
Sand

Gresy z kolekcji Grand Wood Natural idealnie odwzorowują usłojenie dębu. To ciekawa alternatywa dla naturalnego drewna, którą docenili architekci i projektanci wnętrz.

Sand

Natural
Warm grey
Warm grey

Idealne wnętrze powinno być modne, eleganckie i funkcjonalne. Płytki gresowe jak drewno sprawdzą się w najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeniach w domu, takich jak salon, hol lub gabinet.

Warm grey

Prime
Brown
Brown

Brown

Prime
Dark beige
Dark beige

Dark beige

Prime
Grey
Grey

Grey

Prime
Light grey
Light grey

Light grey

Prime
White
White

White

Rustic
Bronze
Bronze

Bronze

Rustic
Brown
Brown

Brown

Rustic
Chocolate
Chocolate

Chocolate

Rustic
Light brown
Light brown

Light brown

Rustic
Mocca
Mocca

Mocca

Gdzie kupić

Wymiary

Dlaczego gres?

perfekcyjne odwzorowanie motywów natury i świata
do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz
tonalność (różne tony i warianty wzoru płytek w obrębie kolekcji)
przystosowany do ogrzewania podłogowego
rektyfikacja (dokładnie docięte brzegi płytek, co pozwala na zastosowanie fugi 2 mm)
Porównanie
Grand Wood
Drewno
Odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne (polecane dla rodzin z dziećmi i posiadaczy zwierząt)
Mrozoodpoorne, wodoodporne
Odporne na zabrudzenia, nie blakną
Łatwe w czyszczeniu, nie wymagają konserwacji
Do wszystkich pomieszczeń, w tym do łazienek i na tarasy
Antypoślizgowe, ognioodporne, do wykorzystania przy kominkach
Naturalna tekstura i usłojenie
Ekologiczne, wyprodukowane z naturalnych surowców

Katalog Grand Wood

Drewno jest materiałem chętnie wykorzystywanym we współczesnych wnętrzach. Jest ponadczasowe i opiera się modom, ponieważ wnosi do pomieszczeń ciepło i klimat nieporównywalny z żadnym innym. Kolekcja Grand Wood oferowana przez markę Opoczno to połączenie estetyki drewna z funkcjonalnością gresu.
Perfekcyjne odwzorowanie naturalnego usłojenia drewna dębu i jesionu oraz zróżnicowana faktura na deskach gresowych w połączeniu z niewątpliwymi walorami użytkowymi sprawiają, iż jest to produkt doskonały do wykorzystania w przestrzeniach zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.
Wymiary płytek nawiązują do długości oraz szerokości naturalnych desek drewnianych i wynoszą odpowiednio 20 × 120 cm oraz 20 × 180 cm.

Inspiracje

Szukasz więcej pomysłów na piękne wnętrza? Daj się oczarować gresom o strukturze kamienia i betonu.

Grand Stone - gresy o strukturze kamienia

Grand Concrete – gresy o strukturze betonu

Poznaj Grand Stone Poznaj Grand Concrete
Rozwiń