Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

GRAND WOOD RUSTIC brown

Płytki drewnopodobne ciemny brąz - GRAND WOOD RUSTIC BROWN
Płytki drewnopodobne ciemny brąz - GRAND WOOD RUSTIC BROWN
Gres rustykalny drewnopodobny, dąb - GRAND WOOD RUSTIC BROWN
Gres rustykalny drewnopodobny, dąb - GRAND WOOD RUSTIC BROWN
Płytki drewnopodobne ciemne - GRAND WOOD RUSTIC BROWN
Płytki drewnopodobne ciemne - GRAND WOOD RUSTIC BROWN

Płytki imitujące drewno Grand Wood Rustic Brown – piękno drewna i wytrzymałość gresu

Dom jest dla ludzi, a nie ludzie dla domu. Wszystkie elementy, które się w nim znajdują, powinny nie tylko cieszyć oko, ale także być trwałe i wygodne w użytkowaniu. Tworząc płytki z kolekcji Grand Wood Rustic, staraliśmy się jak najdokładniej oddać niejednorodny charakter naturalnego drewna. W tej serii znajdziesz gres w ciepłych kolorach – od jasnego brązu po ciemną mokkę – charakteryzujący się bogatym usłojeniem, pęknięciami i naturalną liczbą sęków.

Podłoga tarasowa z naturalnego drewna narażona jest na działanie warunków atmosferycznych i wahania temperatur. Wymaga odpowiedniego zabezpieczenia i regularnej pielęgnacji. Płytki z kolekcji Grand Wood Rustic są mrozoodporne i antypoślizgowe – mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Są także łatwe w pielęgnacji. Gres jak drewno nie zszarzeje i będzie odporny na działanie wilgoci, grzybów i pleśni. Wytrzyma nawet duże obciążenie – możesz bez obaw postawić na tarasie meble wypoczynkowe i ulubione kwiaty w dużych, modnych donicach. Jego zalety docenią także właściciele czworonogów.

 

Styl rustykalny – jeden z najsilniejszych trendów w aranżacji wnętrz

Płytki z tej kolekcji doskonale sprawdzą się we wnętrzach o charakterze rustykalnym. Ciemna podłoga nada pomieszczeniu niezobowiązującej elegancji. Będzie doskonale kontrastować ze ścianami w odcieniach bieli i beżu, ale także szarości i paryskiego błękitu. Sprawi, że pomieszczenie zyska przytulnego klimatu, zwłaszcza w zestawieniu z białą lub czerwoną cegłą oraz akcesoriami nawiązującymi do stylu rustykalnego.

Połącz elegancję drewna z trwałością gresu. Wybierz płytki z kolekcji Grand Wood Rustic charakteryzujące się bogatym usłojeniem. Stwórz aranżację, która zachwyci gości i domowników.

Podobne produkty

Gdzie kupić nasze produkty