Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

GRAND WOOD PRIME GREY

Szare płytki podłogowe drewnopodobne w salonie - GRAND WOOD PRIME GREY
Szare płytki podłogowe drewnopodobne w salonie - GRAND WOOD PRIME GREY
Szare drewnopodobne płytki podłogowe - GRAND WOOD PRIME GREY
Szare drewnopodobne płytki podłogowe - GRAND WOOD PRIME GREY
Szare płytki do przedpokoju drewnopodobne, imitujące drewno - GRAND WOOD PRIME GREY
Szare płytki do przedpokoju drewnopodobne, imitujące drewno - GRAND WOOD PRIME GREY

Szare płytki drewnopodobne Grand Wood Prime Grey – bo kochamy drewno

Drewno to jeden z najczęściej wybieranych materiałów do wykończenia wnętrz. Nic dziwnego. Pięknie komponuje się z każdym stylem, dodaje pomieszczeniu domowego, ciepłego klimatu. Niestety, ma też swoje wady. Stosunkowo łatwo ulega uszkodzeniom mechanicznym. Źle zabezpieczony nasiąka wodą, a nawet pleśnieje. Jeśli nie chcesz rezygnować z naturalnych materiałów, a zależy Ci na trwałości podłóg, wybierz płytki Grand Wood Prime Grey.

Gres z tej kolekcji do złudzenia przypomina drewno dębowe, ale jest pozbawiony jego ograniczeń. Nasze płytki łączą to, co najpiękniejsze w naturze z wytrzymałością gresu. Zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają komfort użytkowania i wysoką jakość. Nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności.

 

Szare płytki imitujące drewno, czyli najlepszy wybór dla domu

Wszystkie nasze produkty tworzymy z myślą o prawdziwych ludziach, ich domach i potrzebach. Nie uznajemy kompromisów – gres z kolekcji Grand Wood Prime jest nie tylko piękny, ale także łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu zyskasz więcej czasu, który możesz poświęcić swoim pasjom.

 

Szarość nie musi być nudna!

Wybierz szary gres o delikatnym usłojeniu, jeśli marzysz o eleganckim, monochromatycznym wnętrzu. Jasna podłoga to świetne rozwiązanie do salonu lub sypialni w modnym stylu loftowym. Skontrastuj płytki Prime Grey z dodatkami w kolorze energetycznej żółci, głębokiej czerwieni lub morskiej zieleni. Oryginalnego klimatu dodadzą także akcesoria w kolorze miedzi lub starego złota.

Podobne produkty

Gdzie kupić nasze produkty