Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

WOOD CREATION beige

Wood Creation to kolekcja gresów drewnopodobnych w klasycznych odcieniach ciepłych beży i brązów. Wprowadzi do każdego wnętrza harmonię i przytulną atmosferę. Powierzchnia płytek oddaje naturalne piękno drewna - z delikatnym, jednostajnym usłojeniem, oraz miękką, dyskretną strukturą lekko wyczuwalną pod palcami, sprawiającą wrażenie ciepłej. Grafika płytek jest  zbalansowana i subtelna - ozdobiona nielicznymi  elementami w postaci sęków i spękań, które miękko snują się po powierzchni, nie zakłócając jej. Delikatna struktura i matowe wykończenie uzupełniają klasyczny i naturalny wygląd gresów.

Kolekcja zawiera dwa odcienie płytek beżowy - Wood Creation beige - w delikatnej dosyć jasnej kolorystyce, oraz ciepły odcień jasnego brązu - Wood Creation brown - w nieco głębszym, bardziej nasyconym odcieniu.

Płytki doskonale łączą się z dużymi, kamiennymi płytkami w odcieniach bieli, beżu i brązu, a tego typu kompozycja sprawdzi się w łazience, w połączeniu np. z kolekcją z większymi elementami terazzo Hedon w odcieniu beżu, tworząc tam naturalną, sprzyjającą intymnemu wypoczynkowi przestrzeń. Ciepła, stonowana kolorystyka gresów doda przytulności w salonie, nieco powagi i szyku w pomieszczeniach biurowych, a także będzie stanowiła estetyczne i funkcjonalne wykończenie kuchni i przedpokoju.

Produkty uzupełniające

Gdzie kupić nasze produkty