Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Razem: {{ showPrice(priceSum) }} zł
Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

Płytki ceramiczne patchwork - kafelki, kafle patchwork

Patchwork to połączenie kilku różnych skrawków materiałów, bardzo często tworzące efektowne wielokolorowe kompozycje. Płytki patchworkowe można wykorzystać do pokrycia całej powierzchni ścian lub podłogi, nadając stylizacji ciekawego charekteru. Chcąc zaakcentować jedynie  wybrane strefy w pomieszczeniu, możemy ułożyć je tylko na fragmencie ściany. 

W łazience pięknie prezentują się płytki Patchwork Naomi, wyróżniające się delikatnymi florystycznymi wzorami, na przykład w towarzystwie złotych dodatków i oliwkowej zieleni, przez co łączą stylową elegancję z ponadczasową prostotą,. Jeżeli aranżacja ma być w stonowanych barwach, ale emanująca ciepłem, można zainspirować się połączeniem czarno-białych płytek Patchwork Clover Black z białymi płytkami na ścianie i drewnem na frontach szafek. 

Patchwork idealnie sprawdzi się do pokrycia ścian pod prysznicem typu walk-in, a także w strefie z umywalką. Może pojawić się również w kuchni, holu lub wnętrzach komercyjnych, np. w klimatycznej kawiarni i piekarni urządzonej w stylu retro, z prostymi czarnymi krzesłami, okrągłymi stolikami i prezentującą smakołyki szklaną witryną otuloną ciepłem drewna. 

Gdzie kupić nasze produkty