Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

Płytki ceramiczne betonowe, cementowe - kafelki, kafle imitujące beton

Zamieszkać w domach z betonu…, marzenie czy może konieczność? Kiedyś beton był wszechobecny we wnętrzach i raczej był postrzegany jako materiał budowlany niż do dekoracji wnętrza. Dzisiaj jest jednym z gorętszych trendów aranżacyjnych, udowadniając, że potrafi być równie ciepły, jak surowy. Płytki w kolorze betonu to nie tylko efektowny design, ale również odporność na zabrudzenia, wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Z ich wykorzystaniem tworzymy nowoczesne wnętrza, łącząc z prostymi bryłami mebli i równie stonowanymi kolorami. 

Jasne płytki betonowe Concrete Sea zestawiliśmy z szarością na ścianach w ciemnych i delikatniejszych odcieniach. Całość rozświetliliśmy złotym oświetleniem i ramą lustra nad umywalką. Ciekawy duet beton tworzy z soczystą zielenią, pojawiając się w łazience w różnych odsłonach, strukturach oraz odcieniach. Do takich eksperymentalnych aranżacji sprawdza się kolekcja Nerina Slash, która łączy w sobie strukturalne płytki o połyskującym wykończeniu mikrogranilią,  oraz wielkoformatowe płytki o wzorze betonu na podłogę i ścianę w strefie z prysznicem. 

Płytki betonowe znalazły swoje zastosowanie także w salonie. Klasyczna betonowa szarość współgra z szarością na ścianie, doskonale czuje się w towarzystwie mebli o metalowej konstrukcji i drewnianych blatach, a także czarnych oprawach oświetleniowych inspirowanych minioną epoką. 

Gdzie kupić nasze produkty