Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

Płytki ceramiczne do kuchni, kafelki, terakota, kafle kuchenne - gres do kuchni

Płytki do kuchni spełniają dwie role – umieszczone między blatem i wiszącymi szafkami mogą być akcentem, który zadecyduje o charakterze wnętrza, lub je delikatnie uzupełni. Mogą też być umieszczone na większej powierzchni. Dodatkowo stosowane są ze względu na wyjątkową odporność na wodę i zabrudzenia oraz łatwość ich usuwania. Płytki ceramiczne do kuchni umieszczone na podłodze stanowią bazę lub ciekawy element aranżacji wnętrza, którym możemy kształtować lub zmieniać jego charakter.

We wnętrzach często decydujemy się na nowoczesną klasykę, uzupełnioną o drewnopodobne płytki. Idealnie będzie zastosować na podłodze podłużne płytki Nordic Oak White, które ułożymy w tradycyjną jodełkę czy kolekcje drewnopodobne z serii Grand Wood. Podkreślą szlachetność drewna na blacie, będą współgrać  z szarością na frontach szafek, które dodatkowo mogą być ozdobione muszelkowymi uchwytami. Na ścianie jako nowoczesny akcent mogą pojawić się białe płytki. Pomiędzy szafkami w nowoczesnych wnętrzach występuje kamień i beton, a czasem też cegiełka w jednym lub dwóch kolorach oraz klasyczne w swym kształcie monobloki. 

Efektowną dekorację na ścianie stworzymy m.in., wybierając glazurę, płytki do kuchni ze wzorem lub w intensywnym kolorze. Przykładem jest kolekcja Monoblock Geo , w której znajdziemy płytki o geometrycznych motywach, a jednocześnie stonowanej kolorystyce. Ich wyjątkowość podkreślą gładkie powierzchnie białych szafek, czarne lampy wiszące oraz krzesła i stół z tworzywa o futurystycznym charakterze. 

Gdzie kupić nasze produkty