Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

Płytki do salonu - płytki ceramiczne, kafelki, kafle do salonu

W salonie  panele na podłodze tracą na popularności, farba oraz tapeta na ścianie to też nie jedyne rozwiązanie. Coraz częściej stosuje się płytki ceramiczne, które w prosty, lecz efektowny sposób odmienią charakter każdego wnętrza. Wzornictwo płytek odpowiada współczesnym trendom. Różne rodzaje kamienia, w tym popularny marmur, o naturalnej stylistyce i strukturze, płytki drewnopodobne w wybarwieniach i słojach jak naturalna podłoga drewniana, betony w szerokiej gamie odcieni, to tylko niektóre propozycje. Warto zwrócić uwagę na wyjątkową trwałość podłóg z gresu, odporność na uszkodzenia i łatwość utrzymania w czystości. To również niezastąpiona podłoga dla posiadaczy psów.

Płytki drewnopodobne wspaniale prezentują się na większej powierzchni niczym nie ustępując drewnianej podłodze,  a dodatkowo są wyjątkowo odporne na uszkodzenia. Z powodzeniem zastępują też panele podłogowe, mogą być też okrytej ciepłymi dywanami. Mogą nawiązywać do naturalnego kamienia, jak płytki do salonu Lake Stone, których chłód szarego marmuru z białym użyłowieniem łagodzimy tapicerowaną sofą w nasyconym, głębokim zielonym kolorze, udekorowaną poduszkami w odcieniach szarości, zieleni i brązu. 

Wykorzystajmy płytki do salonu w różnych wariantach, łącząc je ze sobą i tworząc przy tym wyjątkowe aranżacje. Płytki Grand Wood Prime Grey w klasycznym formacie desek lub paneli i delikatnym szarym wybarwieniu niech wyznaczają strefę z kominkiem, a płytki inspirowane naturalnym kamieniem  z kolekcji Gigant  z powodzeniem  będą położone na całej powierzchni – również w strefie kuchni.

Gdzie kupić nasze produkty