Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

Białe płytki - płytki ceramiczne, kafle, białe kafelki

Czysta, sterylna biel wciąż jest często pojawiającym się akcentem w nowoczesnych wnętrzach. Nadaje im czystości, przejrzystości i optycznie je powiększa. Płytki ceramiczne doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie powierzchnie są szczególnie narażone na kontakt z wodą oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Białe płytki szczególnie dobrze odnajdują się w łazience, gdzie współgrają z białą ceramiką i kontrastują z ciemnymi powierzchniami, np. czarnymi i betonowymi. Wielkoformatowe białe płytki o połyskującym wykończeniu to jedno z bardziej typowych rozwiązań. Obecne na ścianach będą doskonale komponować się z płytkami drewnopodobnymi na podłodze. Obok gładkich płytek są też płytki o mniej i bardziej zaznaczonej strukturze. Płytki z kolekcji Frozen Lake czy Coffee Foam  z motywem strukturalnej fali czy fal jeziora idealnie łączą się z podłogą w kolorze naturalnego dębu. Dodatki z drewna potęgują efekt ciepłej i jasnej przestrzeni. 

Podobny efekt osiągniemy, decydując się na białe płytki Selina o bardziej wyrazistej strukturze i głębokich poziomych żłobieniach. Biel jest bardzo wdzięcznym tłem dla kolorów, zarówno mocnych i intensywnych, jak też delikatniejszych i pastelowych, np. oliwkowej zieleni. 

Gdzie kupić nasze produkty