Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

Płytki cegiełki - płytki ceramiczne, kafelki, kafle cegiełki

Płytki w stylu paryskiego metra, nawiązujące do francuskich apartamentów, ukrytych w zakątkach klimatycznych kamienic dzisiaj ponownie zdobią nasze wnętrza. Płytki cegiełki cechują się niepowtarzalnym urokiem, ale też uniwersalnością, są przy tym odporne na uszkodzenia mechaniczne i bezpośredni kontakt z wodą, dlatego znalazły zastosowanie w łazience i kuchni. 

Mogą występować w klasycznym kolorze białym, jak Salsa White Glossy. Płytki o małym formacie i podłużnym kształcie z połyskującym wykończeniem układamy równo poziomo lub tworzymy efektowną cegiełkę. Wypełniamy nimi przestrzeń pomiędzy drewnianym blatem i meblami w oliwkowym lub delikatnie szarym kolorze. Całość uzupełniamy dekoracyjnymi uchwytami w postaci czarnych gałek. Płytki cegiełki wspaniale prezentują się w towarzystwie frezowanych drewnianych mebli, jak również gładkich powierzchni w macie i połysku. 

W łazience możemy biel połączyć z czernią płytek Salsa Black Glossy, układając je naprzemiennie na ścianie, tworząc klasyczną szachownicę. Wybieramy meble o metalowych konstrukcjach, natomiast armatura zamiast chromowanego koloru ma złoty lub miedziany. Tak powstaje retro design z  nutą paryskiej elegancji. 

Gdzie kupić nasze produkty