Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Razem: {{ showPrice(priceSum) }} zł
Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

PATCHWORK CONCEPT

PATCHWORK CONCEPT 1
PATCHWORK CONCEPT 2

Patchwork wrócił do nowoczesnych wnętrz i nic nie wskazuje na to, aby miał szybko je opuścić. Oprócz znanych już wcześniej kolorowych wzorów, nawiązujących do marokańskich płytek cementowych lub iberyjskich azulejos, można zdecydować się stonowane odcienie szarości, zieleni oraz celowo postarzane płytki ceramiczne. Motywy roślinne i geometryczne pozwalają na tworzenie własnych, niepowtarzalnych aranżacji. Pozwalają osiągać niezwykłe efekty wizualne na ścianach i podłogach.
 

Płytki ceramiczne do nowoczesnego wnętrza

Patchwork Concept marki Opoczno to kolekcje płytek wykorzystujące motywy geometryczne, roślinne czy inspirowane wzorami vintage. Utrzymane są w uniwersalnych barwach - bieli, czerni i szarości. Dzięki nim można tworzyć niestandardowe kompozycje we wnętrzach domów i mieszkań, zarówno na ścianach, jak i podłogach. Patchworki to kolekcja pełna oryginalnych fasonów, tworzących niezwykłe efekty wizualne.

Zastanawiasz się, jak wykończyć podłogę lub ścianę w kuchni lub łazience? Zależy Ci na awangardowej i luksusowej kompozycji, która świetnie sprawdzi się w przestrzeni użytkowej? Gres z serii Patchwork Concept doskonale spisze się w nowoczesnym wnętrzu. Kafelki z unikatowym wzorem dopasują się do naturalnych, drewnianych elementów wystroju, innowacyjnych dodatków oraz elementów roślinnych. Płytki do kuchni czy łazienki – w obydwu wnętrzach sprawdzą się świetnie.

Gdzie kupić nasze produkty