Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

Płyty balkonowo-tarasowe 2.0

Płyty balkonowo-tarasowe 2.0 1
Płyty balkonowo-tarasowe 2.0 2

Kolekcje gresów na balkon i taras o grubości 2 cm to idealny wybór dla wszystkich, którzy szukają trwałego, odpornego na uszkodzenia i warunki atmosferyczne gresu na balkon, taras lub do ogrodu. Płyty balkonowo-tarasowe z tej serii zdadzą egzamin nie tylko w eleganckiej, ogrodowej przestrzeni, ale również na podjazdach lub chodnikach. Są niezwykle wytrzymałe – niegroźne im uszkodzenia mechaniczne, deszcz, śnieg ani grad. Odporne na zmiany temperatur i solidne sprawią, że pielęgnacja ogrodu będzie dla nas oznaczać jedynie sadzenie roślin i przycinanie krzewów.

W kolekcji gresów 2.0 znajdziemy szeroki wybór płytek na balkon, taras lub do ogrodu. Różne kolory i style sprawią, że seria ta sprawdzi się zarówno w eleganckim ogrodzie, jak i na rustykalnym balkonie lub surowym, praktycznym podjeździe garażowym. Bo przecież liczy się nie tylko wytrzymałość, ale też estetyczny, dopasowany do konkretnego projektu wygląd.

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, jakie płytki na taras lub balkon wybrać, Solid 2.0 będzie najlepszą odpowiedzią. Zachęcamy do zapoznania się z poradami na temat sposobów montażu płyt balkonowo-tarasowych 2.0.

Podobne produkty

Gdzie kupić nasze produkty