Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

PŁYTKI CERAMICZNE, KAFELKI - CEGIEŁKI, ZIELONE

Płytki w formie cegiełek od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Najczęściej kojarzone z najpopularniejszą opcją, czyli niewielkimi kafelkami w kształcie nieco wydłużonego prostokąta o wymiarach zbliżonych do prawdziwej cegły. Glazura ścienna w formie cegiełek może przybierać różne oblicza. Oprócz tych klasycznych i najpopularniejszych białych egzemplarzy warto pochylić się nad opcją w kolorze zielonym. Połyskująca, odbijająca światło glazura stanie się kontrastem do drewnianego kuchennego blatu. Zdecydowany akcent w postaci płytek łazienkowych w tym kolorze pozwoli zaaranżować harmonijny pokój kąpielowy, w którym zregenerujemy się po ciężkim dniu.
Intensywna, nasycona zieleń to zdecydowany faworyt wśród wnętrzarskich trendów. Kolekcja Green Show to odpowiedź na aranżacyjne zamiłowanie do natury. Prostokątna glazura o strukturalnym, satynowym wykończeniu sprawdzi się we wnętrzach inspirowanych przyrodą.

Nie znaleźliśmy aranżacji spełniających wybrane filtry. Przejdź do pełnej oferty płytek lub zobacz nasze pozostałe aranżacje.

Gdzie kupić nasze produkty