Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

Płytki ścienne łazienkowe - płytki ceramiczne, kafelki, kafle do łazienki

W jednym kolorze lub w zestawieniu kilku odcieni i struktur – płytki do łazienki ścienne można potraktować jako praktyczne pokrycie ścian lub dodatkowo jako ciekawy akcent we wnętrzach, ułatwiający podział pomieszczenia na strefy i nadający całości dynamicznego charakteru. Mogą tworzyć z podłogą jedną całość, lub stanowić niezależny element wystroju wnętrza, uzupełniony pasującą podłogą.

W łazience wciąż dominuje biel oraz jasne barwy, które są uniwersalną bazą dla aranżacji nowoczesnych, klasycznych, skandynawskich i retro. Alternatywą są płytki do łazienki ścienne w mocnych, intensywnych barwach, jak Color Crush, które dodatkowo mają strukturę kamienia z wyraźnie zaznaczonymi żyłkami. Są w kolorze soczystego niebieskiego, mają połyskujące wykończenie, doskonale komponują się z nowoczesną armaturą łazienkową stojącą w czarnym kolorze oraz dodatkiem bieli na ścianach i złota w oświetleniu i dodatkach. 

Łazienka może zachwycać, będąc urządzoną w stonowanych barwach. Kolekcja Keep Calm stanowi źródło niekończących się inspiracji ze względu na odcieni, wzorów i struktur z szarej palety barw. W strefie z prysznicem może pojawić się betonowa szarość ze strukturą, przestrzeń z umywalką wypełnić płytki dzielone po przekątnej, jednocześnie gładkie i strukturalne  delikatnym szarym kolorze a pozostałe powierzchnie ścian jasny beton w dużym formacie. 

Gdzie kupić nasze produkty