Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

Płytki ceramiczne ścienne do kuchni - płytki, kafelki, kafle kuchenne na ścianę

Płytki do kuchni ścienne ze względu na swoją wyjątkową odporność na wilgoć oraz zabrudzenia są często wykorzystywane do pokrycia powierzchni pomiędzy szafkami wiszącymi i blatem. Jednocześnie pełnią dekoracyjną funkcję, nadając charakter wnętrzu, podkreślając jego styl i klimat. 

Klasyka w stonowanych, lecz ciepłych barwach czy nowoczesność w bieli, szarości i z dodatkiem czerni? A może pastelowe wariacje na ścianach w kuchni lub efektowne mozaiki podkreślające unikalny charakter wnętrza? Płytki do kuchni ścienne można potraktować jedynie jako praktyczny element wyposażenia wnętrza lub też jako dekorację i ozdobę. Płytki z efektem 3D ułatwią Ci odejście od rutyny. Płytki Monoblock Geo w czarnym kolorze i z delikatnym geometrycznym wzorem połączyliśmy z szarymi gładkimi frontami szafek i ociepliliśmy jasnym kolorem drewna na podłodze. 

Ciekawym elementem dekoracyjnym będzie też kamień, marmur i beton. Płytki Newstone świetnie sprawdzają się na dużych powierzchniach. Warto rozważyć też płytki strukturalne np. Arego Touch. Doskonale pasują do prostej zabudowy kuchennej w ciemnym szarym kolorze oraz białych blatów, które komponują się z białymi tapicerowanymi krzesłami w strefie ze stołem. 

Gdzie kupić nasze produkty