Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

WOOD CONCEPT

Płytki drewnopodobne w ciepłych odcieniach - gres drewnopodobny w salonie, ...
Płytki drewnopodobne w ciepłych odcieniach - gres drewnopodobny w salonie, łazience, przedpokoju - WOOD CONCEPT

Wood Concept to kolekcja idealna zarówno do klasycznych, ciepłych wnętrz, jak i nowoczesnych przestrzeni. Prosty wzór przywodzi na myśl drewniany parkiet. Inspirowany naturą design sprawia, że płytki drewnopodobne Wood Concept stanowi doskonałą bazę dla różnorodnych aranżacji. W połączeniu z ciężkimi meblami i eleganckim dywanem pozwolą wykreować we wnętrzu luksusowy klimat, a z prostymi, białymi bryłami stworzy projekt rodem z chłodnej Skandynawii.

Kolekcja występuje w różnych odcieniach, a deski są średniej długości, co czyni ją szalenie uniwersalną i praktyczną. Ci, którzy zadają sobie pytanie o to, jakie płytki do łazienki będą najlepsze, powinni wybrać właśnie ją. Fani chłodnych barw mogą zdecydować się na Passion Oak Cold Beige lub Classic Oak Grey. Amatorzy podłogi w ciepłych, jasnych odcieniach powinni sprawdzić Passion Oak Natural lub Natural Ash Beige. A koneserom ciemnych barw przypadną do gustu drewnopodobne podłogi z kolekcji Passion Oak Chocolate i Nordic Oak Brown.

Płytki do salonu, łazienki lub sypialni z serii Wood Concept są wszechstronne i niezwykle praktyczne. Można swobodnie dostosowywać ją do różnych stylów, dzięki czemu bez problemu posłużą nam długie lata. Przy remoncie i zmianie koncepcji nie będziemy zmuszeni niszczyć podstawy – płytek ceramicznych. Bo sprawdzą się one tak w nowoczesnych, jak i tradycyjnych projektach.

Gdzie kupić nasze produkty