Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Razem: {{ showPrice(priceSum) }} zł
Kolekcje - zdjęcie w tle

Kolekcje

WOOD CONCEPT

WOOD CONCEPT 1

Wood Concept to kolekcja idealna zarówno do klasycznych, ciepłych wnętrz, jak i nowoczesnych przestrzeni. Prosty wzór przywodzi na myśl drewniany parkiet. Inspirowany naturą design sprawia, że płytki drewnopodobne Wood Concept stanowi doskonałą bazę dla różnorodnych aranżacji. W połączeniu z ciężkimi meblami i eleganckim dywanem pozwolą wykreować we wnętrzu luksusowy klimat, a z prostymi, białymi bryłami stworzy projekt rodem z chłodnej Skandynawii.

Kolekcja występuje w różnych odcieniach, a deski są średniej długości, co czyni ją szalenie uniwersalną i praktyczną. Ci, którzy zadają sobie pytanie o to, jakie płytki do łazienki będą najlepsze, powinni wybrać właśnie ją. Fani chłodnych przestrzeni mogą zdecydować się na Nordic Oak White lub Classic Oak Grey. W loftach sprawdzi się Nordic Oak Brown lub Selected Oak Wenge. Ciepłe, ciężkie barwy dodadzą wnętrzu nieco przytulności. A to w zimnych, industrialnych przestrzeniach niezwykle istotne.

Płytki do salonu, łazienki lub sypialni z serii Wood Concept są wszechstronne i niezwykle praktyczne. Można swobodnie dostosowywać ją do różnych stylów, dzięki czemu bez problemu posłużą nam długie lata. Przy remoncie i zmianie koncepcji nie będziemy zmuszeni niszczyć podstawy – płytek ceramicznych. Bo sprawdzą się one tak w nowoczesnych, jak i tradycyjnych projektach.

Gdzie kupić nasze produkty